Společnosti ZTE a Mojio zapojují téměř každý automobil do internetu věcí (Internet of Things)

Řešení SyncUP DRIVE od společnosti T-Mobile, které bude k dispozici od 18. listopadu, kombinuje inovační zařízení Internetu věcí (Internet of Things – IoT) společnosti ZTE, které vyvinula ZTEWelink, dceřiná společnost ZTE zaměřená na M2M/IoT, společně s cloudovou platformou společnosti Mojio a mobilní aplikací Motion – vše podporováno T-Mobile a nejrychlejší národní sítí 4G LTE.

Řešení SyncUP DRIVE od společnosti T-Mobile, které bude k dispozici od 18. listopadu, kombinuje inovační zařízení Internetu věcí (Internet of Things – IoT) společnosti ZTE, které vyvinula ZTEWelink, dceřiná společnost ZTE zaměřená na M2M/IoT, společně s cloudovou platformou společnosti Mojio a mobilní aplikací Motion – vše podporováno T-Mobile a nejrychlejší národní sítí 4G LTE. SyncUP DRIVE společnosti T-Mobile je dostupné, snadno instalovatelné řešení propojených automobilů, které žene téměř každý automobil do Internetu věcí (Internet of Things), což poskytuje novou řadu zkušeností propojených automobilů, které poskytují něco, co všichni hledáme – klid ohledně našich automobilů a lidí v nich.

„Během dalších pěti let se bude globální ekonomika nadále transformovat a bude propojená jako nikdy předtím,” uvedl Lixin Cheng, SVP společnosti ZTE. „Naše strategie M-ICT 2.0 nám pomáhá vést tuto transformaci a s radostí ji představujeme prostřednictvím partnerství mezi společnostmi Mojio a T-Mobile tím, že přineseme řešení SyncUP DRIVE od T-Mobile spotřebitelům v USA.”

Řešení SyncUP DRIVE od T-Mobile funguje u většiny vozidel od ročníku 1996 a zapojuje se do portu OBD-II vašeho automobilu nejen k odemčení přístupu 4G LTE Wi-Fi pro pasažéry, ale umožňuje pokročilé funkce, jako jsou virtuální brány, abyste věděli, kdy váš milý nebo vaše milá přijíždí, oznámení vozidla v reálném čase, které zajistí bezpečnost vaší rodiny, a výstrahy o narušení vozidla, které pomohou udržet vozidlo zajištěné, i když u něj nejste.

Uživatelé SyncUP DRIVE od T-Mobile jsou první, kdo má přístup k nové aplikaci propojených automobilů s názvem Motion, která poskytuje vyšší konektivitu a možnosti, které uživatelé automobilů žádali.

„Aplikace Motion kombinuje roky výzkumu s intuitivním uživatelským interface, který poskytuje nový druh jistoty ohledně automobilu,” uvedl Kenny Hawk, výkonný ředitel společnosti Mojio. „Cílem této spolupráce IoT je zlepšit vztah, který máme k našim automobilům, a to zlepšením bezpečnosti, zajištění a možností konektivity automobilů, se kterými už jezdíme.”

Identifikace problémů, která nám pomůže vyhnout se stresovým poruchám

Krátkodobá a dlouhodobá údržba vede ke zdravějším automobilům. Automobilová diagnostika a výstrahy na možné problémy a závady se poskytují v reálném čase. Informace o dlouhodobém servisu, záruce a údržbě na základě značky, modelu a roku výroby jsou k dispozici jedním klepnutím.

Vyhodnocení řidičských návyků pro chytřejší a bezpečnější řízení

Odemčení dat automobilu nabízí dokonalý pohled na řidičské návyky ve velkém nebo malém rozsahu. Data odhalují, kde a kdy se překračuje rychlost, kdy se prudce brzdí nebo rychle akceleruje – a dopad tohoto řidičského chování na spotřebu paliva.

Propojení vozidla s jinými zařízeními, aplikacemi a službami IoT

Uživatelé SyncUP DRIVE od T-Mobile mají výhodu otevřené platformy Mojio a rostoucího ekosystému propojených automobilů. Platforma od Mojio se integruje s několika řešeními IoT, včetně IFTTT a Amazon Alexa, kde se reálná užitečnost spojování dat z vašeho vozidla s jinými digitálními aplikacemi a službami zlepšuje každým dnem.

O společnosti ZTE

Společnost ZTE je poskytovatelem pokročilých telekomunikačních systémů, mobilních zařízení a obchodních technologických řešení pro spotřebitele, přepravce, obchodní společnosti a zákazníky z veřejného sektoru. Jakožto součást strategie M-ICT společnosti ZTE se společnost zavázala poskytovat zákazníkům integrované end-to-end inovace k zajištění dokonalosti a hodnoty při konverzi sektorů telekomunikačních a informačních technologií. Společnost ZTE je kótovaná na burzách v Hongkongu a Shenzhenu (Kód akcií H: 0763.HK / Kód akcií A: 000063.SZ) a její produkty a služby se prodávají více než 500 operátorům ve více než 160 zemích. ZTE věnuje 10 % svých ročních příjmů na výzkum a vývoj a má vedoucí postavení v mezinárodních organizacích nastavujících standardy. Společnost ZTE usiluje o firemní sociální odpovědnost a je členem Global Compact v rámci OSN. Pro více informací prosím navštivte www.zte.com.cn.

O společnosti Mojio

Společnost Mojio byla založena v roce 2012 a jde o přední otevřenou platformu pro propojené automobily. S důvěrou některých předních světových poskytovatelů bezdrátových služeb, včetně Deutsche Telekom a T-Mobile US, je Mojio preferovanou platformou pro škálovatelné využití zabezpečených služeb propojených automobilů pro firemní zákazníky, včetně poskytovatelů bezdrátových služeb, výrobců automobilů, prodejců automobilů, pojišťovatelů a vozových parků. Společnost Mojio má sídlo v centru Vancouveru a v Silicon Valley a rozvíjí řešení propojených automobilů na úrovni obchodních firem pro rostoucí portfolio zákazníků v Severní Americe, Evropě a v jiných částech světa.

Pro více informací navštivte www.moj.io.

Pro kariérní příležitosti navštivte Mojio na LinkedIn.

Paní Mingxue Wang
Tel: +86-137-2347-6375
E-mail: wang.mingxue@zte.com.cn

Paní Tao Jiang
Tel: +86-150-1385-7501
E-mail: jiang.tao1@zte.com.cn

SOURCE ZTEWelink Technology Co., LTD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *