Telia zvolila pro své zařízení TELIA SENSE systém společnosti ZTE

Na základě chytrého zařízení palubní diagnostiky 4G OBD poskytuje TELIA SENSE svým uživatelům stabilní a spolehlivé 4G Wi-Fi připojení, které může najednou připojit až 10 zařízení. Uživatelé mohou sledovat také pozici vozidla, nastavit virtuální ploty nebo získávat oznámení o poruchách vozidla přes aplikaci k umožnění lepšího provozu vozidla a úsporné spotřebě paliva.

Na základě chytrého zařízení palubní diagnostiky 4G OBD poskytuje TELIA SENSE svým uživatelům stabilní a spolehlivé 4G Wi-Fi připojení, které může najednou připojit až 10 zařízení. Uživatelé mohou sledovat také pozici vozidla, nastavit virtuální ploty nebo získávat oznámení o poruchách vozidla přes aplikaci k umožnění lepšího provozu vozidla a úsporné spotřebě paliva. Díky spolupráci společnosti Telia s poskytovatelem služby mohou uživatelé také získat nižší pojistné a najít nejbližší autoservis v případě poruchy vozidla nebo potřeby údržby. Další služby TELIA SENSE jsou očekávány v budoucnu.

„Z pohledu automobilového internetu věcí připojený automobil rychle nahrazuje smartphony, protože stále více operátorů a poskytovatelů telekomunikačních služeb rozšiřuje trh IoT o řešení připojení palubní diagnostiky OBD, což jim poskytne potřebné údaje pro vývoj služeb s přidanou obchodní hodnotou,” uvedl Zhang Shumin, viceprezident společnosti ZTE. „Jsme velmi potěšeni spojením se společností Telia, díky kterému můžeme poskytovat majitelům vozidel lepší služby přenosu telematických dat.”

Jako poskytovatel řešení bezdrátové komunikace společnost ZTEWelink neustále zkoumá oblast telematiky v rámci strategie ZTE mobilní ICT (M-ICT). V současnosti může tato společnost poskytnout řešení zařízení, celková řešení pro zařízení a platformy, standardní interoperační řešení komunikace mezi poskytovateli telekomunikačních služeb a aplikačním serverem, stejně jako početné ukázkové scénáře, které mohou být referencí pro různé konstrukce platforem vyžadovaných zákazníky v různých situacích v různých místech na světě.

O společnosti ZTE

Společnost ZTE je poskytovatelem pokročilých telekomunikačních systémů, mobilních zařízení a obchodních technologických řešení pro spotřebitele, přepravce, obchodní společnosti a zákazníky z veřejného sektoru. Jakožto součást strategie M-ICT společnosti ZTE se společnost zavázala poskytovat zákazníkům integrované end-to-end inovace k zajištění dokonalosti a hodnoty při konverzi sektorů telekomunikačních a informačních technologií. Společnost ZTE je kótovaná na burzách v Hongkongu a Shenzhenu (Kód akcií H: 0763.HK / Kód akcií A: 000063.SZ) a její produkty a služby se prodávají více než 500 operátorům ve více než 160 zemích. ZTE věnuje 10 % svých ročních příjmů na výzkum a vývoj a má vedoucí postavení v mezinárodních organizacích nastavujících standardy. Společnost ZTE usiluje o firemní sociální odpovědnost a je členem Global Compact v rámci OSN. Pro více informací prosím navštivte www.zte.com.cn.

Kontakty pro média:

Margrete Ma

Daniel Beattie

ZTE Corporation

AxiCom

+86-755-2677-5207

+44-(0)20-8392-8071

ma.gaili@zte.com.cn

daniel.beattie@axicom.com

SOURCE ZTEWelink Technology Co., LTD.

Related Links

http://www.zte.com.cn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *