Spoločnosť Casa Systems predstaví svoje mobilné novinky počas podujatia Mobile World Congress ako jasnú cestu k 5G

Operátori sú v súčasnosti konfrontovaní so spleťou šírok prenosových pásiem v digitálnom prostredí, ktorá zahŕňa multimediálne služby s vysokým rozlíšením, internet vecí a inteligentné mestá, preto musia premyslene a proaktívne transformovať svoje siete, prevádzky a služby.

Operátori sú v súčasnosti konfrontovaní so spleťou šírok prenosových pásiem v digitálnom prostredí, ktorá zahŕňa multimediálne služby s vysokým rozlíšením, internet vecí a inteligentné mestá, preto musia premyslene a proaktívne transformovať svoje siete, prevádzky a služby. Spoločnosť Casa Systems je na čele vývoja týchto aplikácií na báze balíka mobilných riešení pripravených podporiť operátorov na 5G svet.

Počas podujatia Mobile World Congress predstaví spoločnosť Casa Systems najmä:

Rozšírenú rodinu malých ultraširokopásmových jednotiek Apex: Komplexné riešenia mobilného prístupu od spoločnosti Casa podporujú celulárny 3G a 4G ako Wi-Fi, LTE-A, 3,5GHz CBRS a MulteFire™ prístup. Celý rad malých vnútorných aj vonkajších jednotiek zabezpečuje nielen pokrytie a kapacitu pre potreby poskytovateľov služieb, ale aj informácie o prítomnosti a lokalite, ktoré je možné zhodnotiť. Nová malá riadiaca jednotka Axyom: Zabezpečuje riadenie 3G/4G alebo systémy riadenia H(e)MS (systémy riadenia domáceho mobilného uzlu B/ domáceho e-uzlu B) ako aj funkcie SON v reálnom čase potrebné v rámci zjednoteného riadiaceho prostredia. Umožňuje tiež bezdotykový spôsob plug-n-play (zapoj a hraj) a autonómnu optimalizáciu znižujúcu interferencie a zvyšujúcu celkovú dostupnosť zdroja pri znižovaní prevádzkových nákladov. Rozšírené portfólio funkcií virtuálnych sietí (VNF) pre ultraširokopásmovú softvérovú platformu Axyomu: Nové Axyom EPC pridáva virtualizované vyspelé EPC (evolved packet core) do portfólia Axyomu vrátane funkcií S-GW, P-GW, SAE-GW a MME. So svojim virtualizovanými prístupovými bránami pre celulárne, Wi-Fi či virtualizované EPC poskytuje spoločnosť Casa Systems komplexné riešenie pre rôzne použitia v súčasnosti alebo budúci dopyt. EPC od firmy Casa je cenovo dostupnou náhradou za staršie verzie jednoúčelových hardvérov umožňujúcou logicky vrstvené riešenia požiadaviek MVNO a M2M / IoT.

Základné produkty a technológie firmy Casa Systems zabezpečujúce mobilný prístup umožňujú operátorom získať flexibilitu funkcií distribučných sietí tam, kde je v sieti naozaj opodstatnená. Okrem toho sú stále dôležitejšie kvôli využitiu 5G a zabezpečeniu efektívnejších a výkonnejších mobilných sietí. Tieto riešenia sprístupňujú aj programovanie siete pomocou otvoreného rámca API, ktorý obsahuje informácie o sieťach a umožňuje zhodnotenie investícií do sietí. Riešenia od firmy Casa navyše zabezpečujú vysokú priepustnosť a najlepší výkon vo svojej triede na báze per RU či už na okraji v serveri x-86 RU 1 alebo 2 RU COTS alebo ako nezávislé škálovateľné prvky v prostredí centrálneho cloudu.

„Operátori sa predbiehajú v prípravách na 5G a potrebujú preto dynamiku, aby mohli súťažiť s veľkými aj menšími konkurentmi včasnou ponukou rôznych služieb pre potreby jednotlivých zákazníkov. Popritom si samozrejme potrebujú udržať svoju hladinu zisku,” povedal Dimitris Mavrakis, riaditeľ výskumu zameraného na transformáciu sietí v rámci ABI Research. „Skutočnosť, že sa objavilo využitie na báze dát – ako je internet vecí, komunikácie M2M a vyspelé mobilné široké pásmo – poháňa vývoj ešte rýchlejšie dopredu. Mobilné riešenia, ktoré prinášajú kombináciu výkonu, flexibility a integrácie na báze existujúcich sietí a riešení budú pre hladký vývoj a dodržanie prísľubu siete 5G zásadné.”

Viac ako 25 operátorov na celom svete – vrátane operátorov mobilných sietí úrovne Tier 1 – testuje nové mobilné riešenia od firmy Casa v laboratórnych a terénnych testoch.

„Rýchlo vstupujeme do sveta založeného na internete vecí a operátori musia byť pripravení poskytovať takú úroveň služieb, ktorú budú očakávať zákazníci, ale aj podniky, verejné bezpečnostné zložky a iné inštitúcie – ako sú súkromné siete LTE – aby mohli bezpečne vykonávať svoju prácu. To znamená zabezpečenie širokopásmovej infraštruktúry pripravenej na 5G s najvyššou mierou zabezpečenia a minimálnym oneskorením,” povedal Jerry Guo, výkonný riaditeľ v spoločnosti Casa Systems. „Už viac ako desať rokov je firma Casa Systems v popredí každého bodu zlomu vo vývine novej technológie. Naše mobilné riešenia nadväzujú na túto tradíciu pomocou architektúry, ktorá ochraňuje investície do sietí a pritom umožňuje operátorom byť prvým na trhu s mobilnými riešeniami, ktoré zvyšujú mieru spokojnosti zákazníkov, zvyšujú ziskovosť a zaisťujú výkonnosť, kapacitu a bezpečnosť potrebnú pre svet 5G.”

O spoločnosti Casa Systems, Inc.
Casa Systems, Inc. je popredný poskytovateľ ultraširokopásmovej distribuovanej a virtualizovanej architektúry ďalšej generácie v mobilných, pevných telekomunikačných a káblových sieťach. Spoločnosť Casa pokračuje v tradícii sprístupňovania najmodernejších technologických riešení stovkám operátorov na celom svete ako originálny výrobca komerčne dostupných systémov CCAP, ktorý prenáša hlasové, video a dátové služby cez jediný port.

Viac informácií nájdete na: http://www.casa-systems.com.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE:

Alicia Thomas

Chet Murray

Casa Systems, Inc.

LEWIS

100 Old River Road

200 Wheeler Road

Andover, Mass. 01810

Burlington, Mass. 01803

+1.817.909.8921

+1.781.418.2418

Alicia.thomas@casa-systems.com

casa@teamlewis.com

Logo – http://mma.prnewswire.com/media/464098/Casa_Systems_Logo.jpg

SOURCE Casa Systems

Related Links

http://www.casa-systems.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *