Společnost Casa Systems otevírá cestu k 5G novou mobilní nabídkou na veletrhu Mobile World Congress

S cílem uspokojení rychle rostoucí poptávky po konektivitě v digitálním prostředí, která je spojena především se službami multimédií vysoké kvality, internetem věcí a inteligentními městy, musí poskytovatelé služeb podnikat promyšlené, avšak aktivní kroky vedoucí k transformaci sítě, operací a služeb.

S cílem uspokojení rychle rostoucí poptávky po konektivitě v digitálním prostředí, která je spojena především se službami multimédií vysoké kvality, internetem věcí a inteligentními městy, musí poskytovatelé služeb podnikat promyšlené, avšak aktivní kroky vedoucí k transformaci sítě, operací a služeb. Společnost Casa Systems je průkopníkem v oblasti zavádění možností nového využití díky balíčku mobilních řešení, která připravují operátory na příchod éry 5G.

Na veletrhu Mobile World Congress společnost Casa Systems představí následující řešení:

Rozšířená skupina malých vysílačů Apex Ultra-Broadband: řešení mobilního připojení typu end-to-end společnosti Casa obsluhují technologie 3G a 4G, stejně jako Wi-Fi, LTE-A, 3,5 GHz CBRS a přístup MulteFire™. Široká škála vnitřních a venkovních vysílačů zajišťuje dosah a konektivitu, kterou poskytovatelé služeb potřebují, kromě toho shromažďuje data na téma lokalizace a výskytu, která mohou být dále využita k pozdější monetizaci. Nový software Axyom Small Cell Manager: umožňuje řízení sítí 3G a 4G nebo funkce H(e)MS a SON v reálném čase, které jsou nutné v případě sjednoceného řízení. Tento software umožňuje bezkontaktní realizaci služeb formou plug-and-play a autonomní optimalizace, které vedou ke snížení rušivých vlivů a zvýšení celkové dostupnosti zásob při snižování velkoobchodních nákladů. Rozšířené portfolio funkcí virtuálních sítí (VNF) pro potřeby rámcového softwaru Axyom Ultra-Broadband: nový systém EPC společnosti Casa přidává virtuální rozvinutý balíček do portfolia Axyom, včetně funkcí S-GW, P-GW, SAE-GW a MME. V současnosti společnost Casa Systems nabízí díky virtualizovaným přístupovým branám do mobilních a Wi-Fi sítí a také virtualizovanému EPC řešení typu end-to-end, které lze využít při všech současných i budoucích instalacích. Řešení EPC společnosti Casa je úspornou náhradou za dříve zvláště konstruovaná zařízení, umožňuje navíc zavedení logických řešení typu overlay dle požadavků MVNO a M2M nebo internetu věcí.

Mobilní přístup a hlavní produkty společnosti Casa Systems nabízejí poskytovatelům služeb potřebnou flexibilitu k distribuci síťových funkcí do míst, ve kterých se nejlépe osvědčují. Tato možnost nabývá na důležitosti při použití v technologii 5G, protože vede ke zúžení a zefektivnění mobilních sítí. Řešení společnosti také umožňují programovatelnost sítě přes otevřená rozhraní API, která ukazují síťová data a usnadňují návratnost investic do sítí. Kromě toho bez ohledu na lokalizaci na konci v serveru 1 nebo 2 RU COTS x-86 nebo plnění role nezávisle škálovatelných prvků v centrálním prostředí cloudu řešení společnosti Casa zajišťují vysokou konektivitu a nejlepší výkon na RU ve své třídě.

„Spolu s přípravou operátorů na příchod technologie 5G tito potřebují stále větší flexibilitu, aby se bránili útokům větších či menších konkurentů. Konkurence se bude rozehrávat na poli nabídek různorodosti služeb, které mohou odpovídat specifickým požadavkům klientů při zachování rentability,” vysvětlil Dimitris Mavrakis, ředitel oddělení výzkumu transformace sítí v ABI Research. „Příchod využití založených na datech, jako například internet věcí nebo komunikace M2M a větší mobilní propustnost jsou důvodem ještě větší naléhavosti. Mobilní řešení, která budou schopna zajistit zároveň efektivitu, flexibilitu a integraci se stávajícími systémy a řešeními, odehrají klíčovou roli v plynulém přechodu k realizaci slibu technologie 5G.”

Více než 25 dodavatelů z celého světa, včetně operátorů MSO prvního řádu a mobilních operátorů, testuje nová mobilní řešení společnosti Casa v laboratořích a v terénu.

„Rychle vstupujeme do světa, který se točí kolem internetu věcí. Dodavatelé musí být připraveni na poskytování služeb na úrovni, kterou očekávají spotřebitelé. Kromě toho budou muset služby v rámci řádného plnění povinností odpovídat požadavkům podniků, úředníků pro bezpečnost veřejnosti a ostatních institucí, včetně soukromých sítí LTE. To znamená, že bude nutné zajištění síťové infrastruktury, která je připravena na 5G s nejvyšší bezpečností a nejnižší možnou latencí,” poznamenal Jerry Guo, výkonný ředitel společnosti Casa Systems. „Po více než desetiletí byla společnost Casa Systems přítomna při rozvoji každé z nových technologií. Naše mobilní řešení tuto tradici zachovávají díky architektuře, která chrání investice do sítí a zároveň umožňuje dodavatelům služeb rychlý vstup na trh mobilních služeb, které zvyšují spokojenost zákazníků a rentabilitu a zajišťují efektivitu, kapacitu a bezpečnost, které vyžaduje technologie 5G.”

O společnosti Casa Systems, Inc.
Casa Systems, Inc. je přední světovou společností nové generace v oblasti distribuované a virtualizované architektury mobilních prostředí a také dostupných širokopásmových služeb kabelových a stacionárních sítí. Jako průkopnický dodavatel komerčních systémů CCAP, které zajišťují realizaci hlasového spojení, videa a dat přes jednotlivý port, pokračuje společnost Casa v tradici zajišťování průlomových řešení pro stovky dodavatelů služeb na celém světě.

Více informací naleznete na webových stránkách http://www.casa-systems.com.

KONTAKTNÍ INFORMACE:

Alicia Thomas

Chet Murray

Casa Systems, Inc.

LEWIS

100 Old River Road

200 Wheeler Road

Andover, Mass. 01810

Burlington, Mass. 01803

+1.817.909.8921

+1.781.418.2418

Alicia.thomas@casa-systems.com

casa@teamlewis.com

Logo – http://mma.prnewswire.com/media/464098/Casa_Systems_Logo.jpg

SOURCE Casa Systems

Related Links

http://www.casa-systems.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *